Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou krytinu psovi na střechu?

zdravím,
potřebuji udělat nějakou krytinu na střechu na kotec pro psa. ať to trochu slušně vypadá, máme to blízko baráku. říkal jsem si nějaký boňský šindel nebo tak něco, jen mám obavu, že když na to v létě bude pařit slunko, tak ať ten asfalt nebo co tam je moc nesmrdí.
co vy na to?
díky

boudu jsem dodelal minuly tyden, na strechu jsem dal lepenku a na to takove sindele jak koupis v OBI nebo nejakym HAUSU. Vypada to jako krytina, je to lepenkove, relativne levne (cca 200/m2). Pruser je akorat ze musis koupit 3m2 baleni.
Slunicko ted bylo, dokonce jsme trhli teplotni rekord v budejicich a nesmrdi to nijak tak zeby mne to obtezovalo nebo ze bych to vnimal.