Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV PLASMA LG42PJ650

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak připojit sluchátka k TV, která má pouze tyto výstupy a vstupy:scart AV1/AV2,HDMI IN,HDMI/DVI,RGB/DVI,RS-232C,RGB IN,video/audio Component IN,Anténa IN,USB IN,PCMCIA CARD SLOT a AV 3 IN. Přímý výstup pro sluchátka nemá. Předem dík za informace nebo rady.

Je docela zarážející, že jinak docela "vymakaný" televizor, nemá takovou banalitu, jakou je sluchátkový a dokonce ani repro výstup. Řešením (mimo zásahu do přístroje) by bylo propojení s dalším zařízením a využít jeho sl. výstup. Pro využití jen pro poslech na sluchátka je to však nešikovné. Řešil bych to doplněním vhodným externím sl. zesilovačem, například http://shop.fkt.cz/zesilovac-pro-sluchatka-bt-928+ dp63663/ Tento bych připojil buď na cinch výstupy, případně na příslušné piny scart konektoru. Tyto výstupy obsahují stereo signál, sloužící k připojení dalšího stereo zařízení a měl by tam být signál i při vypnutém zvuku na televizoru. (za předpokladu, že scart konektory v tel. nejsou zapojeny pouze jako vstupy). Také jako zesilovač by mohly posloužit levné počítačové reprobedýnky, vybavené sl. konektorem.