Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil - jak zjistit stav nabití baterie ( v %)

Ahoj lidi, měl jsem mobil, na kterém bylo možno po zadání kódu zjistit stav nabití baterie ( v %). Byl to starý Alcatel. Nevíte někdo, jak takovou informaci dostat z Nokie 1650? Ten ukazatel, kteý tam je, je velmi hrubý. Díky za radu S.
Změna předmětu, původně: mobil (Kurt)

Myslím, že to nepůjde. A to proto, protože to jednak nepodporuje onen mobil a druhak do něj nic nepůjde nic nainstalovat - žádný prográmek, který by to uměl zjistit.
Jediná možná cesta (s nejistým výsledkem) by mohla vést přes aktivaci nějakého servisního menu.