Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metabo KHE 32 Code

Dobrý deň,

vyberám kombikladivo v triede cca 3-4kg a narazil som na toto kladivo za zaujímavú cenu Metabo KHE 32 Code. Chcem sa spýtať na váš názor, je to dobré kladivo, neni to dáka pakáreň s tou cenou, väčšinou som ho našiel všade tak min. o 1/3 drahšie, ešte aj na geizhals.at začína od 420€. Aj v porovnaní s inými značkami podobných parametrov je o dosť lacnejšie. Aby to neboli dáke vytopené zmetky. Nerád by som sa opálil. Čo si o tom myslíte?

Chem ho pouzivat pri rekonstrukcii baraku, takze sa budu s nim obijat kachlicky, robit drazky pre elektroinstalaciu, sem tam daky beton priseknut, daku priecku zburat a postavit inde a samozrejme vrtat beton, tehla. Mne sa to kladivo zase ako hobby velmi nezda vzhladom na tie parametre a i to ze to ma akesi dialkove ovladanie ktorym sa da zamknut, takze pripadnemu zlodejovi bude potom nanic, preto si myslim ze je to skor zamerane na pouzitie na stavbach, doma si naradie zamykat dialkovym velmi nemusim. Na youtube son nasiel aj dake video k tomu Code systemu Metabo KHA 24. Ale o to zamykanie nejde, to ma netrapi, skor ma zaujalo i to ze ma vymmennu hlavicku co hoby naradie praveze v drtivej vacsine nema, takze az sa vytlce tak sa da aspon vymenit.