Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umístění lednice

Ahoj lidičkové,
mám dotaz na umístění lednice. Chceme ji dát do komory, kde je okno na větrání, ale není tam topení - tudíž v zimě tam není pokojová teplota. Nějaká "chytrá" hlava nám řekla, že lednici škodí, když nemá kolem sebe právě tu pokojovou teplotu, že jsou na to vyráběné. Já si myslím, že to nevadí - pokud nejsou nějaké extrémní mínusy. Ale raději se ptám, abych něco nepo.. ;o)
Předem díky za odpovědi :o)

Lednice je zařízení,které uvnitř chladí,venku topí.Musí být umístěna pokud možná v místě s co nejnižší teplotou.Pak bude spínat kompresor minimálně a provoz bude nejlevnější.Místnost s lednicí musí být také dobře větrána.
JABRAKA