Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vysekat díru "za roh"?

Brácha si nechával rekonstruovat barák. V jedný místnosti mu nefunguje jedna zásuvka; hned vedle ní je krabice s přívodem, ale do zásuvky z ní už kabel nevede. Asi na něj elektrikář trochu zapomněl... :)
Teď mi jde o to, jestli je možné díru mezi krabicí a zásuvkou dodatečně vyseknout? Vzdálenost je necelých 10cm. Nechce se mi to sekat majzlíkem, protože zdi jsou už nahozené a vymalované.

Sehnat delší vrták a vrtat šikmo z krabice.
Z druhé také šikmo a když se trefíš máš tunel pro kabel.
A je to...
Máte štěstí, že jdu okolo...:-)

Edit: Jen je docela dost možné, že tam kde budeš vrtat bude jako na potvoru nějakej kabel.

Když vezmeš flexu a řízneš s ní do omítky,máš hned uzoučkou šhvíru,do níž snadno položíš tří samostatné dráty.zamázneš to sádrokartonářskou sádrou.Jde to také udělat jen vrtačkou a obyčejným vrtákem vyvrtáš několik děr vedle sebe,nožem,nebo pilkou na železo(plátkem)to proškrábneš.
JABRAKA