Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím to připevniti bez vrtání?

Dobrý večer,bydlím ve starém cihlovém domě,potřeboval bych do výklenku kde jsou okna přidělat žaluzii.Při vrtání jsem zjistil že ten rantl je tvořen cca 4cm tlustou omítkou(ta při vrtání spadla),bohužel bych musel celou stěnu oskřábat až na cihlu a ty ůchytky přivrtat až na cihlu,což se mi pro jednu žaluzku fakt nechce.
Zkoušel jsem to přilepit sanitárním silikonem a nedrží to.
Poradte čím to tedy přidělat aby to drželo?
Rychle než mě trefí šlak...

Mamutem ani jiným sajrajtem to na omítce nebude držet. Jestli je to potřeba přidělat k okraji výklenku, tak přidělat na hmoždinky třeba lať ze strany výklenku a do latě to pak nahnat z boku vrutem. Lať možno ukrýt do omítky.
Když jsi to udělal tím Mamutem, tak místo slunečních brýlí kup manželce helmu, až do poletí dolů... ;-)