Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letáky do kaslíku

Měla bych dotaz. Hrozně mě štvou různé Lídly a podobné reklamní letáčky v kaslíku. Dala jsem tam cedulku Nevhazovat letáky. Jak byste postupovali, pokud by to "vhazovači" nerespektovali? Je na to nějaký zákon? Třeba nedovolené vhazování odpadků?:-D
Díky

Ona za to roznášková firma kolikrát ani nemůže. Zloději to používají jako fintu, jak ověřit, jestli je dům nebo byt nějakou dobu opuštěný, prostě narvou něco do poštovní schránky a po nějakém čase si zkontrolují, jestli to tam ještě je, když to tam ještě je, tak tam můžou v klidu krást.