Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montážní lepidlo

Ahoj,
teď jsem viděla reklamu na montážní lepidlo Patex. Vzhledem k tomu, že bydlím v paneláku a potřebuji přidělat dvě poličky, se mi představa, že bych se nemusela mrzačit u vrtačky celkem zalíbila. Zjistila jsem, že na velkou zátěž je Lepidlo Pattex Profi Fix PL60.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Fakt to udrží cokoliv na zdi?
A pokud ano, jak se to dá pak sundat???

Nevěřil bych tomu. Držet to může (ale na na malbě), ale nevěřím, že to unese dlouhodobou zátěž, měl bych strach si tu poličku pověsit nad postel.
A jestli to opravdu tak dobře drží, tak odpověď na poslední otázku je asi taková - oškrábeš to i s kusem zdi.

Mimochodem - to bys nevěřila, jak výborný lepidlo je pitomej silikon. Lepím s tím držáky na ručníky, takový ty samolepící, kterým se unavila samolepka.

Pochybuju. Patexem jsem lepil lehoučká čísla domu na fasádu, po půl roce uzrály a upadly. Lepil jsem lišty na obložení uvnitř, taky to časem opadalo. Nedovedu si představit, jak tím něco těžkého přilepit, aby to nebyl filmový trik jako v té reklamně.