Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr postýlky

Jakou barvou mám natřít starší dětskou postýlku. Dítě ji okusuje tak by měla být barva zdravotně nezávadná!!! Díky Andrea

A na horní hrany se dá koupit takovej plastovej kryt, dneska jsem ho viděl v Ikei za nějakých 99Kč, ale i tak mám strach, aby to třeba neprasklo a malej si nepořezal sací ústrojí.
Ta naša postýlka je buková, takže je to dost tvrdý na to, aby nehrozilo vylomení nějaké tvrdé třísky.