Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi vrtáky

čau mohl by mi tady někdo napsat podrobně podle čeho poznám u vrtáku jaký je vrták (do vrtačky)do kterého materiálu (dřevo,kov zeď,beton atd.)Abych si je mohl rozlišit.Nebo jestli na netu nejsou o tomto někde stránky.díkec:-)

Co třeba tohle: Vrt%C3%A1k
Samozřejmě, že je o tom na internetu mnoho stránek, dokonce jsou o tom i učebnice (stejně, jako např. o spojovacím materiálu do dřeva, betonu, kovu,....).
Obecně - do jakého materiálu vrták je, poznáte podle jeho konstrukce. Zaměřte se zejména na hlavu (špičku) vrtáku.
Pěkně vyobrazené jsou třeba tuná: www.modding.cz