Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem starý beton

Zdravím vás kluci kutilský. Dotaz: Mezi domem a garáží asi 3,5m široký pás 7cm starého ,popraskaného betonu. Můžu na to položit betonovou dlažbu 30*30cm, do jemného štěrku?,?? Díky za odpověd Ahoj

Nevím, nevím. Když jsme někde nějakou dlažbu dělali (zámkovka, dlažky), tak cikáni vytěžili starý beton + zeminu do hloubky cca 50 cm, pak na to štěrk, užabovat, na to jemnou drť, užabovat, do toho klást dlažky nebo zámkovku. Po zimě se to ani nehne.