Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vykolíkovaný pozemok

Prajem Vsetkym pekny den,

potrebujem opet nieco poradit, mam vykolikovany pozemok , za pozemkom mam potok a takzvane ochrane pasmo a polnu cestu v pohode tam prejdu 2 nakladne auta vedla seba. Otazka: mozem sa posunut , pri kopani zakladov o 30cm za kolíky to je sirka lopaty , alebo mam dodrzat vykolikovanie pozemku a kopat podla toho ??? Aka je tolerancia pri zamerani , mozu ma neskor napadnut , ze som sa posunul ??? Dakujem za pripadnu odpoved.

[http://img99.imageshack.us/img99/4576/p1010127t.jp g]

Musíš zvážit jestli ti 30cm rozšíření stojí za případné nepříjemné popoptahování se sousedy nebo ůřady. A že takových malicherních případů už bylo. Držel bych se vyměřené plochy podle pravidel.

dobry den, som tu zpet :o) V
Vykopanie mam vyriesene a aj zaklady su zabetonovane , potrebujem vediet vas nazor ( radu ) , musim davat izolaciu proti vlhkosti ( takzvana IPA ) na spodnu saru , ked chcem robit obycajny plot z betonovych salovaciek ??? Na zaklad pojdu este 2 rady salovaciek do urovne baraku a az na to potom zacnem stavat plot.

[http://img180.imageshack.us/img180/328/zaklady1.jp  g]

takyto plot:

[plot1.jpg]