Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vedlejší pozemek

Dobrý den,
vedle našeho domu obec prodává pozemek za účelem stavby bytovky a cesty, která povede hned vedle našeho domu. Máme obavy o statiku našeho domu během výstavby i během používání cesty. Obec byla na to upozorněna a nereaguje. Máme dojem, že nás chce obec i nový majitel obejít, proto Vás prosíme o rady, jak se bránit. Předem děkujeme za vaše rady a odpovědi.

Hele, uprimne a trosku hnusne, co mate za zriceninu, ze se bojite prujezdu par tatrovek pobliz baraku? Chapu, ze se lidi boji, kdyz jim stavi tunel pod barakem nebo jim kolem jezdi tatrovky sutru z sachty, ale vystavba bytovky? To snad neni nic hroznyho. Nam taky stavi snad prej domov duchodcu ci co, jezdi kolem po prasnej ceste, tak obcas rozhodime trochu suti z bejvalejch strech a cesta se spis lepsi nez by byl nejakej problem.

To me nevadi a pes se alespon nebude flakat.
Ne vazne, je spousta veci, ktera by me v okoli vadila a vyuzil bych vsech pak k jejich eliminaci. Ale bydlim u letiste a to tam bylo davno predemnou - tak se kocham letadlama a nervu. Sousedi stavi? Tak jdu pomoct jako tupodrz, protoze pomohli i oni me a ja jejich pomoc budu jeste potrebovat. Dole po nasi ceste stavi? Nu coz, nadsenej z toho nejsem, ale abych delal vlny, za to mi to nestoji. A ze u toho rozjezdi cestu? U nas taky byl bagr, tatrovky betonu i kamion s barakem. Pomuzu si lopatou a nekricim. Zivot je fajn, jenom si ho nekazit.