Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dacia,co vy na to...??

Uz me zaclo unavovat chodit pesky a tak pokukuju po autech,chci hodne muziky za malo penez(v ramci moznosti),nic ojeteho a dacia by tomu snad i odpovidala,proto se ptam,co vy na to,koupit,ci nekoupit........??

Dacie bych se nebál. Pokud bych chtěl mocí mermo nové auto, tak proč ne. Možná bych ale už uvažoval i něco ojetého. Je tam vždycky určitá míra rizika, to je pravda, ale zase mě strašně deprimuje, že jen tím, že se poprvé podepíšeš jako první majitel toho auta, tak to auto ztratí 30 litrů na hodnotě.