Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bubnové sekačky Vari

Dobrý den,chci se zeptat,jestli máte někdo zkušenosti se sekačkami značky Vari.Tchán chce nějakou pořídit a mě se zdá tato značka s motorama Honda nejlepší.Nechci sekačku z Mountfieldu,to jsou hrachoviny a aby je prodali,dávají k tomu lidem počítače aby je nalákali.
Líbilo by se mi něco takového:
jednoucelove-stroje.html

Děkuji za názory a případné rady.

S Vari určitě neuděláš chybu. Ono to dneska s motorama a vůbec se vším stojí za prd. Nic nedělají, aby to vydrželo, dělají aby to tak akorát přežilo záruku. Mám sekačku od Mountfielda se značkovým motorem Briggs & Straton, po záruce se zadřel. Nechal jsem motor vyměnit, zadřel se okamžitě znova (pánové v servisu tam nenalili olej a mě nenapadlo to po servisu kontrolovat). Tak jsem s technikem láteřil, že si koupím Hondu. Ten se krátce zasmál a tázal se, zdali si myslím, že Honda dělá motory aby vydržely po záruce? Jeho syn prej měl Hondu a též se po skončení záruky rozpadla. Tak asi tak :x:.

Pravdu díš. Vždyť by nás to ani nebavilo, sekat 5 let stejnou sekačkou. Je lepší se potěšit novou, kterou dovezou až domů, smontujou, seřídí a zaškolí s obsluhou a ještě dají suprový notbůk nejvyšší kvality a výkonu k tomu. Nebo špicovou herní konzoli od jediného správného Microsoftu. No neber to.

Neuvedl jsi k čemu budeš sekačku používat, k čemu bude posečená travní hmota použita.
Jedná li se o sečení vysoké trávy s následným sušením, neznám na zahradu nic lepšího a následné hrabání je vítanou rozcvičkou pro nadšené sportovce..O lištové jsi jistě neuvažoval.Jedná li se však o údržbu zahrady do 20 arů s tím, že tráva půjde na kompost, pak bych volil něco pojízdného s košem, kdy lze nastavit výšku pokosu a hrabání neřešíš.
Kromě Mounfieldu existují i jiní prodejci, kteří prodávají sice bez notebooků, ale podstatně levněji,A je jedno, jestli Obi, nebo Baumax....Všichni kupují u jednoho dodavatele. A třetinová cena proti Vari = 6 let záruky, pokud odejde den po ukončení. I když já mám Alko z Baumaxu už ani nevím kolik let, seču 20 arů na nízký trávník a seču a seču. Je to o štěstí.

Sekačka se bude používat na sekání vysoké trávy a následné sušení sena pro "králíky" :-) Uvidíme,mě zatím ta značka Vari zaujala nejvíc,ale ve finále uvidím,jak se bude chtít tchán plácnout přes kapsu :-D Po mě chtěl zjistit možnosti