Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podklad pod lino

potreboval bych poradit. chci polozit nove lino, nicmene podklad je ruznorody, misty trochu hruby (beton), misty jsou drobne nerovnosti. mam dat nejaky podklad pod to lino ? treba nejakej mirelon jako se dava pod plovouci nebo neco podobneho ?

lino nemam jeste koupene, chtel bych to vyresit o vikendu.
rikal jsem si, ze kdybych tam daj jeste nejakou tu podkladovou vrstvu, tak by to bylo mekci, trochu bych vyrovnal pripadne drone nerovnosti a mohl.

na mirelonu "netrvam" , to me jenom napadlo jako priklad, protoze jiny podkladovy material neznam..

ted me jeste napadlo, dat tam dve vrstvy lina...treba nejakyho tenciho.