Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpuzovač komárů

Jaké máte zkušenosti, používáte nějaký chemický raid do zásuvky, nebo nějaký odpuzovač založený na zvuku o vysoké frekvenci? Jedná se mi o pokoj, kde se večer svítí a je zároveň potřeba větrat, aby se přežilo:-) Díky za názory.

Pískadla komáry nezabijí a už vůbec nevypudí do pryč, navíc jsou hlučná a v tom jekotu se nedá spát ani po deseti pivech. S komáry se člověk musí naučit žit. Neplatí na ně běžná síťovina proti mouchám a moskytům, protože se ty mizerné samice procedí každou škvírou. Mně se místo plašičů osvědčila modrá lampa s hubícím vysokým napětím.

To je nejaky divny, ne ze by se nestalo ze by me s lampou obcas neco nekdy nekouslo, ale mydli je statacne, mrizku ometam minimalne jednou tejdne a mnozstvi mrtvolek je presvedcivy. Jediny co to nezere sou mouchy...

Neni mozny ze to nefunguje? Ze mas proste vadnej kus, u kteryho nejde vysoky napeti? Odsimuloval bych hmyzaka _izolovanym sroubovakem na dreveny nasade_, jestli to jiskri.

V pátek jsem to kupoval v domácích potřebách, pes se na ní obořil tlapama a natrhnul jí.
Měli šířku 80, 100, 120cm, koupil jsem 80*80 kus a stálo to asi 40 peněz.
Jak už tu někdo psal, nelze z ní vypárat jednotlivá vlákna jako z klasické "silonové".