Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupelnový žebřík

Připojení koupel. žebříku
Autor: vladajanis® Datum: dnes 09:58 odpovědí: 0

Chtěl bych se zeptat na následující věc:Včera jsem připojoval koupelnový radiátor (žebřík,tedy připojení zespodu) a radiátor nehřál.Až když jsem prohodil vývody. tak začal
topit normálně.Musí být přívod tam, kde je nahoře odvzdušňovák nebo je to jedno?Podle mého názoru by to mělo být jedno, ale nechám se poučit ,resp. to prosím vysvětlit.A pokud je to jedno, tak proč to netopilo i když to bylo odvzdušněno?Byl tam někde vzduchový pytel?Děkuji za od

Pokud máte samotíž,tak by se měl udělat přívod z vrchu,v takto připojeném radiátoru teplá voda naráží na studenou v radiátoru a nemusí se tam dostat.Takto Vám to může topit i nemusí.Když je přívod z vrchu voda má nájezd a tím začne kolovat.Takto zapojený radiátor (oba dva ze spodu) se zapojuje při nuceném oběhu (při použití čerpadla)