Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím slepit nádobku bez přístupu

Dobrý den,
praskla mi nádobka na sůl u myčky Ignis adl931(nemůžu sehnat ND),
potřeboval bych ji slepit,nejlépe nalít něco dovnitř aby to zacelilo prasklinu,je tam velice špatný přístup,nádobka je vysoká a členitá.
Silikon nachvilku mohl ale pří teplotě cca 65 stupnu vydržel týden.
Materiál je stejný jako nádobky v automobilech.
Děkuji za odpověd

Epoxid+tuzidlo vicemene jakykoliv. Ale epoxid, ne polyester, ten by vam to mohl rozleptat. Laminovaci sadu bych koupil v nejakym bau- nebo -bachu, sice je tam draha (do 200kc), ale tech par deka se nevyplati kupovat nekde po netu, protoze doprava to prodrazi. Maji sady, kousek tkaniny a ctvrtkilo epoxidu. Drzet se navodu, z kousku tkaniny vystrihnout tvar akorat na diru, klidne i dve vrstvy.

Určitě se to dá koupit i v drogerii. Ale v dobré drogerii, ne v takových těch typu Rossman a spol, tam maj jen chemii na tělo a na úklid.
U nás máme drogerii, kde mají snad všechno - aj silikon a ostatní tmely, barvy, krmivo pro psy, chemii různýho druhu, svíčky (voskový), potřeby na zahradu... takových obchodů už moc není.
A skelnou síťku v kovomatu. Ale opět stejnej problém, takových kovomatů moc není. Ale i ten u nás máme :-)