Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dřevěná podlaha napadená škůdcem

Zdravím......Pořídili jsme si třívrstvou dřevěnou plovoucí podlahu,kterou jsme položili na starou prkenou podlahu. Po 14ti.měsících jsme si všimli malé plochy na které se začal dělat kaz připomínající napadení červotočem. Můžete prosím někdo poradit? :-)

Klikni na ten odkaz, co jsem dával. Postup je ten, že se zeptáš u odborné firmy, kolik by to stálo. Já jsem to zkoušel se starou mikrovlnkou a funguje to, ale může to být nebezpečné, takže radši nikomu nedoporučuju to zkoušet sám. Navíc je to zdlouhavé, oni těch zářičů mají víc a jde to rychleji. Princip spočívá v tom, že živé organismy mají v sobě hodně vody, zvláště larvy. Ve chvíli, kdy se suché dřevo ohřeje na cca 40 °C, larvy jsou už uvařené.