Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co na terasu.

A jeste jedna otazka...
Je na terasu lepsi best nebo dlazba? Nekdo rika, ze ta dlazba mrazem popraska nebo se dostane do spar voda a je to hotovy.... Ale zase si myslim, ze mezi Best se dostane bordel a spina, protoze se to nesparuje.

Na tomto obrázku to vypadá pěkně. Já to viděl na živo, pár let po výrobě. Vypadalo to pak jako běžný beton s vyraženou drážkou ve tvaru placáků a dost hnusně. Měli to kolem bazénu. Kámen to nepřipomínalo ani náhodou. Je však velmi pravděpodobné, že to bylo řádně odbyté již při zrodu. I když je otázkou, jak dlouho jim ty vrchní nátěry vydrží.

"pár let po výrobě" netvrdím že je to nové myslím tento systém razenia betónu ale predtým sme poznali len piesok,štrk,cement,vápno a vodu a postavili sme čokoľvek
dnes sú iné materiály "možno kvalitnejšie"
dal som si urobiť jednu chodbu a vyzerá to super a za tú cenu a rýchlosť výroby to nemá konkurenciu
keby som zohnal dlažbu po 5€ čo sa dá bolo by to drahšie a hlavne horšie

Též jsem měl problém,ale na belkóně.Po pár letech dlažba popraskala a krajní beton(tomu se dalo spíše říkat písek).Tak jsem si nechal udělat hydroizolaci a na to jsem si dal dřevěnou podlahu.Na zimu to sklidím a bordel smetu