Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava koženky

Doma se stala taková nepříjemnost, na sedačce se objevila zhruba 1cm prasklina. Ještě to není uplně díra, ale stačilo by zatlačit a rupne to uplně. Jo je to umělá kůže čili koženka. povrch prasknul a drží to spodní textilní podklad. Myslíte že to půjde nějak opravit? časy jsou zlé a nová sedačka i když jen za 10000 je přeci jen vydaj. Prasklina je na exponovaném místě zhruba 15cm nad ohybem pro kolena. Textilní sedačka by asi vydržela nebo by byla opravena víc a snáz, ale uživatelsky a udržbově jsou ty nepropustné materiály příjemnější :-(

zohnala som v Tescu celkom dobru nylonovu pasku. Predavaju to ako obdlznik asi tak 7x10cm v roznych farbach. Skoda, ze ciernu nemali. Nalepi sa to jednoducho ako nalepka - odstrani sa spodna papierova cast a prihladi sa to len rukou. Zafixuje to miesto kde je trhlina a ta sa potom uz nerozsiruje. Keby v Tescu prave nemali, skuste na tejto stranke, ktora bola uvedena na obale: www.coatscrafts.com