Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba venkovního krbu

Dobrý den,

chci si postavit zahradní krb a zajímalo by mě jaké materiály pro to použít. Kdy použít šamotky, na co použít izolační desky apod.

Děkuji za rady!

Dlouho jsem zvažoval vlastní stavbu, za pár korun. Moc se mi do toho nechtělo. Tak jsem navštívil OBI, kde měli posezónní výprodej. Našel jsem tak jednoduchý kousek za 2500Kč. Naložil jsem jej do Formana a za 5 minut byl postavený. Funguje již 6 let. Protože je z odlehčeného betonu, nesmí se oheň rozdělávat přímo na něm, ale mám starý pekáček.