Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mám udělat podlahu v podkroví

Prosím o radu ohledně skladby podlahy v podkroví.
Stávající stav je trámový strop na něm dřevěný záklop. Chtěl bych použit OSB desky a jako podsyp Liapor.
jakou použít podložku pod podsyp?
Jaká bude skladba v koupelně?
[mod]Změna předmětu, původně: ROman (Rce)[/mod]

Pokud už jsi Liapor koupil,stejně už ti není pomoci.Ale pokud se v přízemí topí,proč to chceš izolovat?Pro kročejový útlum bych raději položil Rockwoola zkryl zpět prkny a na ně desky Rigidur podlahový.Je to skoro za stejné peníze jako OSB a na půdu nehořlavé.Jde použít jako podklad pod dlažbu,lino,koberec či plovoučku.
JABRAKA

Ja mam stoletou roubenku a podlahu v podkrovi jsem delal z ,,polystyrenoveho betonu" je to klasickej beton ale hlavna prisada jsou polystyrenove kulicky. Je to lehky izoluje to a zadne zviratka se ti pod to nenastehuji. Na vrch jde dat plovoucka. Je to celkem levne