Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace jímky

Čau chlapy,takový dotaz, mám betonovou jímku asi2krát2metry a 1,5 metru hlubokou a uvažuji že bych z toho udělal takový sklípek ,ale samo že se tam tlačí spodní voda ....ted přemýšlím jak se jí zbavit.Na podlahu a na stěny natavit ipu a potom bych nahodil nějaký obklad ,je to reálné ??

Spodní voda je prevít !!!, Taky jsme dělali jimku, dali vše, beton,izolaci, nátěry a stejně to voda prorazina. Někdo mě poradil, ale asi pozdě, abych udělal vedle " díru " hlubší než byla jímka..., v jímce máme vodu stále, dosáhne určité výšky a tak čerpáme a čerpáme..., mnoho zdaru