Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápach z odpadu v koupelně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jste se někdo setkal s problémem zápachu z odpadu u umyvadla.
Máme koupelnu v prvním patře po rekonstrukci ( vše nové a napojeno na přízemí domu). V koupelně máme dvouumyvadlo. Problém máme se zápachem z odpadu, který prochází přes přepadový odtok v umývadle.Můžete mi poradit co by se s tím dalo dělat ? Děkuji

Co s tím udělat, to je těžké. Někdo celý odpadní systém zvoral. Když se vypustí voda, tak to bublá v sifonu, že? Není uděláno, či je blbě uděláno nebo je ucpané odvětrávání odpadu ven (obvykle na střechu). Jak voda při vypouštění vytéká, principem samotížného čerpadla (znáte zajisté hadičku na vycucávání benzinu z nádrže - zde stejné fungování) to vycucne vodu za hromového bublání ze sifonů a následně to smrdí. Reklamovat u toho, kdo dělal rekonstrukci odpadů.