Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto kancelářská židle

POtřeboval bych se zeptat, kdo máte jaké zkušenosti s jakou židlí. Dostali jsme svolení zakoupit nové židle do kanclu a finanční strop je 3 tis kč. POradí někdo jakou, Aby se to za pár měsíců nerozlámalo? Máme všich tak od 80 do 100 kg...Díky

Nejlepší bude když zajdeš do kamenného obchodu a vybereš si co tě vyhovuje správní křeslo by mělo mít polohovatelné opěradlo i opěrátka na ruce není na škodu když bude mít opěrku hlavy též polohovatelnou jak výškově ale i dopředu a do zadu a matriál bud látku nebo kůži ne žádnou koženku. Hlavě si dávejte pozor na spodní kříž oni některý židle vypadají bytelně ale ten kříž je ze slabého plastu když to rupne občas to bolí hlavně když nevíte kam strčit nohy já sem je měl pod židlí a zrovna to ruplo skoro my to amputovalo palec