Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podezdívání dveří

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak to funguje s podezdíváním dveří po montáži na novostavbě. Zamontovali mi okna a teď mi chybí do čisté nuly asi 20 cm. Mám dokoupit pár cihel stejných jako obvodové zdivo a nalepit je pod to, třeba i seříznout. Nebo jak je to správně? Děkuji

Dříve se se to vždy podkládalo, aby to nějaký šikula neutrhnul, nebo neurazil tu spodní šprušli.
Ale jen trámek a klíny. Ideální je pro potřebu přejezdu udělat můstek (nejlépe však jezdit jinudy, cena pěkných dveří je značná), který by to překlenul a nic se spodku dveří ani nedotklo. Ovšem je to opičárna.