Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přichytit ovladač/e

Řeším problém, kdy se nám v ložnici neustále někde ztrácí ovladače. Naštěstí kromě postele se nikde jinde nepoužívá, takže akční rádius ze kterého se ovládá jde omezit na cca metr.

U známých jsem viděl že to mají ošklivě přimotané izolepou na prkénko. To je ovšem nepraktické vzhledem k výměně baterek i k tomu že se tím zvětší velikost ovladače

Nejlepší co mne napadlo je nějaká guma, kterou bych k ovladači přichytil a druhý konec na zeď nad postel.

K mému dotazu:
Jakou gumu použít? Ideálně aby se uměla smrsknout z cca 1m na 15cm, je to reálné?
Jak ji co nejméně invazivně přichytit k ovladačům? Sice nejsou v záruce, ale stejně bych do nich nerad vrtal a lepící pistole asi neposkytne dostatečnou pevnost.

Jedná se o ovladač http://www.ferguson-digital.cz/products/D-770HX/ph otos/2/04.aspx
a http://www.tsnova.cz/obrazky/27248/dalkovy-ovladac -tv-panasonic-eur511300-replika-default.jpg

loading...

TV a ovladač v ložnici? Teda kam ten svět spěje? Ložnice je předurčena k jiným příjemnostem. :))
Z tohohle se nevykecáte, i kdybyste tvrdil, že ten ovladač máte na manželku.
Souhlasím s přilepením suchýho zipu, nebude Vám to nikde plandat. :-D

Nevkus a hnus.
Ovladač na gume. Že Ty si mal aj klúče od domu na špagáte kolo krku.
To mi pripomína aj iné zlepšovatelské odpornosti, rukavice prišité ku gume a prevlečené do oboch rukávov kabátu.

Představ si situaci....
Koukáš na telku a usneš s ovladačem v ruce.
Jak potom dáš ovladač na suchý zip někam na zeď?
Takto když je na gumě se ovladač, poté co usneš a pustíš ho,
sám pomocí gumy umístí do polohy kde ho najdeš.
Nemusíš ho hledat v posteli, nehrozí poškození atd...:-)

Proč to řešit složitě.Do stropu nad hlavou umísti kladku, druhou někde v koutě. Protáhni lanko, na konci nad hlavou připevni ovládání, na druhém konci závaží. K přitáhnutí ovládání do pracovní polohy můžeš použít řetízek od starého splachovače.Použiješ li těchto kladek víc, můžeš takto výhodně zavěsit např. budík, krabičku s prezervativy a dáš li si na lanko klamerku i kapesník. Bude ti aspoň dobře schnout.Aby to nebylo manželce líto, vibrátor potěší.