Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nakup auta na Ebay > následný dovoz do ČR - FIRMA

Dobrý den,

Jak název napovídá rád bych si vydražil auto na ebay. Slyšel jsem že jsou nějaké firmy které se zabývají tímto dovozem a vyřížením všech potřebných věci. Popřípadě firmu která by mi auto vydražila s tím že by se na něj zajel přímo někdo podívat a udělal by prohlídku. Hledám firmu s kterou má někdo nějaké zkušenosti popřípadě o některé slyšel nebo někdo kdo by mi dal užitečné rady. Děkuji

Neporadim Ti konkretne, ale musim Ta upozornit. Pred casom fungovali na ebay podvodni drazitelia osobnych aut. Jednalo sa spravidla o podozivo nizku cenu, ktora bola zdovodnovana napriklad tym, ze kvoli pracovnym povinnostiam sa predavajuci musi prestahovat do inej krajiny a auto nechce brat so sebou a ze auto je ulozene v prepravnom kontajneri. Koncilo to tym, ze nadejny kupujuci mal poslat peniaze vopred, casto cez Western Union.