Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako vypocitat objem - strk , piesok

Dobry den,

potreboval by som poradit , ako si mam vypocitat aspon priblizne spotrebu materialu - strku, piesku , okrasnych kamenov ...

chcem si robit terasu zo zamkovej dlazby a nemam ani sajnu kolko materialu na spodnu vrstvu a vrchnu pod zamkovu dlazbu a potom pred barak okrasne kamene, napriklad objem betonu si viem vypocitat , ale ako na kamene ??? :) verim , ze je na to nejaky figel , nejaka pomocka :)))

Dakujem, za pripadne odpovede

myslis , ako vypocitat to ako klasicky objem ??? :)to si viem vypocitat, ale ja som potreboval skorej na tony . Tona - tuna materialu stoji cca 12€ a dalsich 10€ iba dovoz. Aby som v konecnom efekte nedal viacej za dovoz , ako za material ,ked budem stale doobejdnavat :)))