Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem položení plovoucí podlahy na schody

Chtěl bych si svépomocí položit plovoucí podlahu na betonové schody. Poraďte jak se to dělá, a jak to mám olištovat z jedné strany je zeď a z druhé je volný prostor a zábradlí jak to tam ukončit? A jaké lišty dávat na hrany schodů, kde se spojuje vodorovný spoj a svislý. Prosím o jakékoliv rady, návody či obrázky. Díky předem všem.

tiez som riesil podobny problem , plavacka bola proste najlacnejsim riesnim , ale som sa poradil zo stolarmi (kamarati) a ty ma hned od toho odhovorili , uz ked tak dat drevene stupne. Kedze som sa potreboval nastahovat , tak rychle riesenie bolo bud dat koberec, alebo nalepit PVC vzor imitacia plavacky - ceresna , PVC vyhralo ... ale ked budu prachy, urcite to prerobim, teda dufam :)

[http://img651.imageshack.us/img651/544/dsc00680w.j  pg]