Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sladění barev v obývacím pokoji

Zdravím, měla bych dotaz. Koupili jsme rohovou sedačku v barvách červená dominantní, světle a tmavě šedá. Musím k tomu přizpůsobít výmalbu a další věci.Nábytek je tmavý mahagon. Chci světle zelené stěny, středně šedý koberec s dlouhým vlasem, a červené, stříbrné a bílé doplňky. Myslíte, že to k sobě takhle pásne?

Přesně tak. Ono by se to možná dalo pro lepší představu nakreslit, ale to je asi zbytečná práce. Mrkněte na internet na pár fotek interiérů (interiérová studia mívají fotogalerie realizací), třeba najdete inspiraci pro barevnou kombinaci.
Pozor ale na světlo - tmavá barva vypadá efektněji, ale místnost musíte více nasvítit, než u světlejších odstínů.