Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeprava kočárku...

Dobrý den.
Omlouvám se za krapet debilní dotaz,ale nedávno se mi narodila dcera a protože vlastním automobil zn. Fabia,tak jsem zjistil že když do kufru dám kočárek,tak je plný...
Proto se vás chci zeptat zda přepravujete kočárky na střešních nosičích a jaké s nimi máte zkušenosti - popř. čeho se při jejich koupi vyvarovat.
Ještě si myslím že nejvhodnější jsou příčné nosníky...?
Díky.
J.

Já jsem si kvůli synkovi a kočárku koupil Oktávku kombi a když tam dám kočár, tak je kufr taky plnej :-)
Ohledně přepravy kočáru na střeše - určitě záleží na tom, jakej máš kočár. Pokud jde "odmašlit", aby zůstala jen kovová konstrukce, tak by to šlo. Pokud máš však kočár jako ten náš, tak ten zůstává furt z polovičky oblečenej, tedy je na něm spousta věcí, který by fungovaly jako plachta.
Mám tento:
[4489_prew_800.jpg]
ale máme zelenej :-)

V zimě jednoměsíční děcko ve fusaku do golfáku nenarveš. A většina kočárů na trhu jsou strašně malý, jakmile dítě trochu odroste, tak už se tam nevejde a kočár je na prd. A v zimě tuplem, když potřebuješ děcko teple oblíknout. Ten model, co máme doma, patří právě k těm větším, navíc je univerzální, že se z něj dá udělat i ten golfák, i když trochu větší.

Kočárek na střeše není dobrý nápad. Obvykle se větrem orve všechno, co je jen přišité, výjimečně se pak urve i kočárek. Pokud máte možnost dát jej do kufru, využijte jí. Všechno ostatní nacpěte do volného prostoru v autě.

Já vozil (na Žigulovi!) na střeše podvozek kočárku a v kufru složenou budku.

Obvykle se větrem orve všechno, co je jen přišité

Známej vezl na Škodovce 105 na střeše skříň jako kráva. Říkal jsem mu, přivaž si tu skříň pořádně k tomu nosiči ať jí neztratíš. Druhý den se ho ptám: "Tak co, dovezli jsi?" On odvětil: "Nedovezl, v zatáčce mi to sletělo ze střechy". Já radostně: "Vidíš, blbče, kdybys to pořádně přivázal...." "Já to přivázal dobře, ztratil jsem to i se zahrádkou!"