Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plášť na cyklistické jízdní kolo

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, má někdo z vás povědomí o tom, kolik kilometrů je možné odjezdit na plášti jízdního kola osazeném na zádním či předním kole.Jinak řečeno na kolik odježděných kilometrů jsou dnešní pláště výráběné.Děkuji .

Mám trekové kolo a jezdim každý den do práce,na zahradu,do lesa-mám velké brašny kam se vejde motorová pila,kanystry atd. to jest asi 30kg.Jezdím 365 dní v roce a zadní plášť vydržel zhruba 2500km.Přední vypadá celkem dobře.Nejhorší je zimní provoz na ledě,prosoleném sněhu-kolo je ale od toho aby jezdilo a sloužilo.Záleží také na značce pláště-mam značku Kenda a to bude asi Čína,možná že jiné značky na tom budou líp.Je to stejné jako s botama,běhám a chodím dálkové pochody a nemůžu sehnat boty aby vydržely aspoň 2000km.Rozpadnou se tak po tisícovce.