Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepeni kamenneho obkladu

Ahoj

potrebuji prilepit na YTONGOvou zed kameny lamane - jako obklad zdi za kamna.
Zkousel jsem jenom tak nalepit na ytongove lepidlo, drzi to dobre, ale nevim jake mate zkusenosti Vy.
Lepidlo na dlazbu, flexi lepidlo, nebo staci to ytongove lepidlo?
Poradite?
Co pak sparou? Vemu-li v potaz ze mi nevadi barva toho lepidla, mohu to tim i vysparovat?
Dekuji vsem za radu.

DKK

Ahoj, určitě si kup kvalitní flexibilní lepidlo (nejen v Bauhausu ti poradí), aby při použítí kamen… poslední

Ahoj,

určitě si kup kvalitní flexibilní lepidlo (nejen v Bauhausu ti poradí), aby při použítí kamen, když se komín trochu rozpálí, to nepopraskalo. A vyspárovat to jde spárovačkou nebo klasickou jemnou kvalitní maltou. My jsme lepili na klasickou zeď takové ty obklady betonové - podoba cihly, drží dobře.