Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dosedací plocha mezi závěsným záchodem a obloženou stěnou

koupil jsem si závěsný záchod a nebylo k němu žádné těsnění pro dosedací plochu mezi záchodem a keramikou obloženou stěnou.je u toho pouze nákres jak se nanese na zadní stěnu záchoda nějaký tmel nebo silikon a přišroubuje se. co by jste mi doporučili na tu dosedací plochu dát? nebo z jakýho materiálu bych si mohl to těsnění vystřihnout?

http://www.bydlenisnu.cz/shop/koupelny/toalety-bid ety/jika/lyra/jika-lyra-zavesny-klozet-hluboke-spl achovani-compact-delka-pouze-49-cm.html?anketa=tru e&aid=6&oid=44

Jestli jste koupil kompletní toaletu, pak musí být podložka součástí dodávky, ale pokud jste koupil samotnou mísu, pak nejspíš budete muset koupit zvlášť i podložku. Např. Zvuková izolace pod závěsné WC, nebo Odhlučnění,podložka pod.., či Tlumící podložka pod...
Možná by vyhověl i mirelon. Ještě jednou opakuji možná.., ale silnější; cca 4-5mm? Originál podložka je totiž z pěnové gumy, tedy o dost houževnatější proti mirelonu.