Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat obrovské množství RGB LED diod levně? :-)

Ahoj,
zaujal mě tento projekt:
RGB LED cube
a chtěl bych ho zrealizovat s RGB ledkami. Cena jedné RGB LED je v GME 25Kč a pod 10Kč se v ostatních obchodech nedostanu. Řízení není problém, vývojový kit pro PICy mám. Existuje nějaký obchod (třeba i zahraniční, ale s rozumnou cenou za dopravu), kde jsou velké množstevní slevy?
Díky za odpověď.

Vidím, že s tím asi bude problém. Asi nezbyde nic jiného, než koupit zvlášť 3mm LED, ubrousit jim hlavičku, aby byly co nejmenší a pak je třeba horkým vzduchem "přitavit" k sobě nebo z nich udělat jakýsi "vějířek". Někdy zkusím, jestli to tak vůbec bude fungovat a jestli to bude mít estetický dojem.