Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupelnova dlazba PARADYZ - Polsko - zkusenosti

Ahoj lidi

vcera jsem objevil v jednom obchode velmi peknou koupelnovou dlazbu. Vyrobcem je Polska firma www.paradyz.com
Dlazba, obklady a listely vseho druhu jsou ve velice prijemnych cenach (serie bambus).
Nemate s tim nekdo zkusenosti? Je tato dlazba nejakym zpusobem riskantni, podradna, nekvalitni?
Eventualne je nekde v CR nejaky distributor od ktereho by se to nechalo koupit?
Diky za jakekoliv reakce

DKK

Polských obkladů bych se vůbec nebál. Obzvláště v posledních pár letech patří mezi špičku v Evropě hlavně co se poměru kvalita/cena týká. Jedním z příkladů je výrobce odstraněno komerční sdělení (Kurt) Stegu Samozřejmě se najdou i nekvalitní výrobci obkladů z Polska, ale stejně tak nekvalitního výrobce můžete najít i v Itálii, či Španělsku, tedy v historicky top zemích na výrobu všech typů obkladů.

Pokud máte zájem o reklamu na našich webech, kontaktujte nás. V opačném případě sem nevkládejte příspěvky reklamního charakteru. (Kurt)