Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha na WC

Zdravím rozhodl jsem se že doma vybuduji druhé WC aby když kamarádama grilujeme nebo když pracuji na zahradě tak abychom nemuseli lézt přes kuchyň a zouvat se. Potřebuji poradit z podlahou dlažba se mi tam nechce dávat kvůli špíně ve spárách protože se tam bude chodit v botách a vím jak vypadá dlažba po třech letech na chodbě a beton beru jako poslední možnost jeto velký jenom 3,5m2 tak cena moc nerozhoduje ale pisoár umyvadlo mísa a obklady tam budou co nejlevnější

Proč špína ve spárách? Dlažba je na takovéto rychlo WC při chlastu (který ke grilu nedílně patří) nejlepší, veme se ráno hadicí a všechny odpady jsou uklizeny. Pod lino blitky zatečou a bude to děsně smrdět. Takovéto WC to chce udělat celé (i na stropě) omyvatelné hadicou.

Dam tam beton a budu to mýt hadicí už to mám připravení na kanál aby to mohlo odtejkat.
A obklady budou stačit do dvou metru je to zbyteční mít i na stropě a lino mi ani nenapadlo připadá mi to odporní dávat na záchod.