Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stěrka na OSB desky

V podkrovní místnosti mám čerstvě OSB-ovanou podlahu. Jako krytinu bych chtěl položit PVC tloušťky cca 3-4 mm. Jediný problém je v tom, že OSB není zcela rovné (zapuštěné hlavičky šroubů, spáry, struktura desek). Obávám se, že tohle by se na povrchu brzy projevilo. Jaký materiál použít na sestěrkování do roviny?
Google mi našel jen toto: Ardex Arditex NA eshop.floorwood.cz

Mírné nerovnosti,jako třeba póry OSB nejsou na závadu.Nesmí být vyloupnutá tříska.Pokud hlavička vrutů nevyčnívá,také to nevadí.Použít na zatmelení lze jakýkoliv tmel.Třeba

Dřevotmel profi

Rychleschnoucí práškový nitrotmel na dřevo
JABRAKA