Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem meteostanice

ahoj,uvažuju o koupi meteostanice sencor SWS 30.V testech v novinách jsem četl,že ze všech testovaných dopadl nejlépe.Ale je problém,že jsou dlouhodobě nedostupné. Asi všichni čtetli stejné noviny a zkoupili je :-) .Jakou meteostanici pro domácí užití používáte vy?

Hyundai WS 1855

Koupila to manželka - proč a podle čeho vybírala, nevím(asi nekup to ve slevě).
U mne:
- čas je dnes na každé pitchovině (třeba termostat o 2m vedle)
- vnitřní teplotu ukazuje termostat (o 2m vedle)
- vlhkost mě nezajímá (blbě se ovlivňuje, že...)
- předpovědˇ lže!
+ venkovní teplota (- baterka)

Dříve visel na hřebíku venku v čitelném dohledu lihový teploměr za 30,-(akorát, že si ho "půjčil" syn...)

A co si od toho slibuješ? Podle mého názoru vyhozený prachy...

a tři měsíce jsem na výsost spokojen,je to bezdrátové propojení čidla a vlastní stanice,měří to teplotu uvnitř a venku a signalizuje strmost pohybu teplot a hodiny.
Nekupte to za ty prachy.Měl jsem obavy,zda to bude fungovat v těch mrazech,protože to má dva články AAA,ale asi jim ta zima nevadí.
JABRAKA