Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slepení pásku k hodinkám

Dobrý den,
poradí mi někdo, čím slepit pásek k hodinkám SUUNTO X6 Black? Nový je velmi drahý, proto bych radši zvolil tuto alternativu. Jde o tvrdší pružnou gumu(?) nebo plast(?, lepená plocha je dost úzká a je nutné, aby spoj byl pružnýa odolný a držel jak při tahu, tak při ohýbání. Zatím se mi to nepovedlo... Kdo byste věděl, co a jak, příp. věděl nějaký tip na někoho, kdo by to,mu rozumněl, uvítám to. Díky moc!
P.S.: mail: xivanisx(zav)seznam(tecka).cz
[mod]Mail upraven proti spambotům. BTW na mail naše poradna neodpovídá, rady si přečti zde (Rce)[/mod]

Pásek který se u těchto hodinek používá je atypický a proto ti nezbude nic jiného než koupit nový. Neznám lepidlo, které by udrželo tuto hmotu hranu na hranu. Šlo by to udělat přeplátováním, zbroušením a přeložením alespoň 5 mm. Ale u takových hodinek?
Stejné, jako bys u své Mazdy díru v blatníku zakryl kusem pozinku.
PS : Jelikož i já bych se rád dověděl, zda existuje nějaké řešení které neznám,doporučuji radit si tady tudy a ne mailem.;-)

Tie gumene remienky su vsetky nanic. Casom zacne ta guma starnut a tvrdnut a potom sa jedneho dna v tom najexponovanejsom mieste zlomi. Gumene remienky su u hodiniek spotrebak. Mal som kedysi davno casio hodinky a vymenil som viac krat remienok po tom co sa casom zlomil. Zlepit to nezlepis nicim, neostava nic ine ako kupit novy remienok (ktory sa casom opat pretrhne).