Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mazání pilového řetězu

Ahoj všichni potřebuju poradit z pilou.
Mam McCulloch E PRO MAC 2200, odešel mi řetěz kupil sem nový, ale z mountfieldu hodnoty má uplně stejné, ale pila přestala mazat. Může to mít vliv ten řetěz.
když sundám řetěz tak olej neteče.
Máte zkušenosti poraďte díky.
Honza

Mají k tomu prostě marketingový vztah 2 roky a dost.
Pro příklad:
Vrtačka Bosch 700, kupim v Hornbachu - vrtám na stavbě - oprašuju - šetřím ji - čístím ji - zečne řechtat - klepe - nevrtá - reklamace - stupidní blbé kecy - reklamace 30 dní - stupidní blbé kecy prý oprava 1600Kč stupidní debilní kecy- příjdu na stavbu vrtám a furt to samé - jedu zpět - debilní zkur.. kecy o špadném používání - prý naco ste to používal na vrtání - odpově%d opravdu? - reklamace - 2 dny telefon - reklamace zamítnutá prý chyby uživatele - za 1750 vám to zpravíme chcete - nechci - usměv v hornbach - vydupali sme s tebo - hodim do skříně 3000 v hajz.. - kupim makitu a 4300,- a ta jedéééééé jak splašená a mužu s ní i vrtat míchám lepidlo trochu malty vrtám dluhe diry a furt jede s boschkou sem si to ani netrouf. akorát sem si měl kupit kladivo, neva přikupime.