Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obezdení z cihel

Koupil sem domek
zdeny z cihel na 45cm a chci zvetšit obytný prostor.K domku je napojena velka stodola ktera ma slušnou střechu
a v te stodole bych odebral zeminu cca50cm pak posipal asi 10 cm sterkem + 5cm podkladní beton
,hydroizolace,polyst eps 100 2*5cm a folii pak 7cm konečny beton s kari síti.Jelikož v te stodole jsou kamene
zdi o tloustce 60cm do vyzky asi 40cm a pak 45cm zed z cihel červenych ktere jsou vlhke,chtel bych všechny obvodovky obezdít 10cm qpor zdivem ktere by bylo osazene na hyrdoizolaci podlahy.Jde to takhle,nebude mne nejak chytat vlhkost
nove zdivo od stareho,je to přeci plynosyl. a slo by to jeste nejak navic zaizolovat tepelně?Nebo přidejte vas napad

No počkej,ale nejak se to zateplit musi nebot 45zed je malo a jeste kdyz je to vlhky tak izolace mizerna.Lepší by bylo dat si stím praci a podřezat to,jenze ten makadam to by byla síla.Helele nechci topit panu bohu pod čumák a ta obezdívka to izolací nezachraní.Prostory tam jsou velike:-):-)