Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruční svítilna

Dobrý den, mám doma takovou tu ruční svítilni s led diodami, kterou určitě všichni znáte. Je to taková většinou průhledná akorát do ruky svítilna na svícení dobíjená mačkáním páčky a tím se to nabíjí. Mám ten problém, že jsem to chtěl nabít hodně , aby mi to nejvíc svítilo, ale asi jsem to přepísk a od té doby když to zapnu svítí to jenom hrozně malinkato, ale když to nabíjím tak v ty momenty to svítí normálně. Nevíte co s tím? Jestli se to dá nějak spravit.

V těchto mašinách je instalována knoflíková baterie která díky minimální spotřebě ledky vydrží hodně dlouho. Po jejím vybití funguje pouze dynamo a nízká kapacita kondenzátoru.Rozebrat, koupit novou baterii .Totéž platí o baterkách, které se dobíjejí pomocí masturbačních pohybů.