Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládání přímotopu

Zdravím, poraďte prosím, jak připojit pokojový termostat s bezpotenciálními kontakty k přímotopu.
Přímotop nemá přímé propojení pro termostat. Přímotop má dvě žíly, ochranu a fázi. Mohu do termostatu připojit přerušený zelenožlutý ? Díky...

230V, 8A odpor., 3A indukční - pomerne bezny, protoze indukcni zatez ti pri rozepinani opaluje kontakty, tak je prisneji omezena. Ale primotop je prakticky ciste odporova zatez(coz by treba ventilace nebyla, kdyby byl ten termostat zapojen "obracene" pro chlazeni), takze by to melo fungovat v pohode, i kdyz si myslim ze spinani pres stykac je takovy "cistci". Ale znova, dle tvrzeni vyrobce by to fungovat melo.