Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vestavěná trouba

Dobrý den.Koupil jsem si vestavěné spotřebiče(troubu a myčku).Chci se zeptat,jestli je možné zabudovat si spotřebiče sám,nebo je nutné aby je zabudoval nějaký specialista?Máte někdo zkušenosti?Poradte.Děkuji.

Jde o to, co umíte. :-)
Trouba musí mít samostatný okruh (jistič) a u myčky se doporučuje taky (být nemusí). Oba spotřebiče se dnes běžně dodávají s přívodní šňůrou a vidlicí (zástrčkou), takže pokud máte zásuvky zapojené podle toho, co jsem napsal, zvládnete je do elektriky připojit sám. S vodou nějaké zkušenosti máte? Myslím tím kvůli myčce. Dodávají se obvykle i s montážními návody - zkuste je pročíst.

edit: troubu tedy předpokládám elektrickou - neuvedl jste dostatek podrobností.