Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce staré palubové podlahy

Právě provádím rekonstrukci ložnice v domě z roku 1938 a nemohu se rozhodnout jak co nejlépe ( i levně) vyrovnat podlahu. Pokoj jsem zvětšil o půdičku cca 1,6m kde byla podlaha shnilá (zatékalo), prkna jsem vytrhal až na škváru. Nyní mám podlahu v místnosti z podlahových palubek 30mm a nedoplněný prostor cca 1,6m. Původní palubky jsou celkem dobré jenom v jednom místě vržou. Podlaha je směrem ke středu místnosti prohlá. Při délce 6m to dělá asi 20 mm ve středu.
Na hotovou podlahu chci položit koberec.
Jak mám postupovali? Dík za každou radu

jak co nejlépe .. levně) vyrovnat podlahu. ...z roku 1938 .... směrem ke středu místnosti je prohlá. .. při délce 6m to dělá asi 20 mm

Prehnutá nie je podlaha ale stropné nosníky. Bez rozobratia, vyrovnania výškových rozdielov ..atď ..
Jednoduše a levně to nejde. Snaď zmenšiť to na polovicu, zbrúsením cca 1cm povrchu pri stenách miestnosti.